Jump to content

Мигачи ремонт A6 Avant


freesoulbg

Recommended Posts

Здравейте,

 

Някой може ли да препоръча добър майстор в района на София, имам проблем с мигачите - работят рядко и гаснат - левия и десния. Вероятно релета или лостче.

 

 

Благодаря предварително.

Редактирано от freesoulbg
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

смени си копчето на авариините там тинсе намира намотката за мигачи и аварийни.можел и сам да си ги оправиш ако не е сериозен приблема .моя така го оправих.иначе ново е 45 лв на ваг. сменяш си го сам не ти трябва майстор

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Jordan Atanasov Ами бих се пробвал, но не съм правил сам до сега такива интервенции. Авариините забравих да кажа, че работят без проблем...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Alexiev - ново лостче? Сигурно, и аз така ги гледах. Ако то нещо не дава добре контакт, понеже аварииките работят но подаването от лоста не работи.



Но в крайна сметка все още няма предложения за майстор :) Мене това ми е проблема, понеже ако ходя до моя ми е доста далече и неубодно, а и трябва да оставям колата, после взимането е трудно...дълго и широко. Някой ако знае да казва. Един от познатите майстори ми отказа, понеже не се занимавал с електроника.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хората написаха, че релето за мигачите е в бутона на платката за аварийните. Последните може да си работят, мигачите - не и пак там да е проблема. Как стана ясно, че е от лоста?

 

ПС Имам такъв комплект лостове за авант -  левия и десния.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега в повечето случай проблема е в бутона за аварийните,а там има 2 релета,едното за аварийните,другото за мигачите.Релетата не могат да се ремонтират,сменя се целия бутон-ограх го преди две седмици.Цената е за нов бутон не за лоста.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от Aleksiev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер, благодаря за коментарите, дали някой може да препоръча майстор, тъй като не смея да бърникам по колата? И по възможност да е в София, понеже моя е по-далече и няма как да ходя за всяко нещо :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в продавалника мернах обява за нови копчета по около 30 лв ,сменя се за 5 минути ,понякога проблема е в спойките на пиновете към платката,намери си бутон и звънни ако не знаеш как да свалиш рамката около бутона ,самия бутон се издърпва ,понякога излиза трудно,това е

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@buzzi - Възможно е да са спойките, но ми прави впечатление, че ако по-рязко преместя лоста за мигач по някога светва а иначе не. Може би там е проблема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...