Jump to content

Температурата на таблото различна от на климатроника?


Ivaeelo

Recommended Posts

Колеги карам а3 1.9 ТДИ 90 к.с.Проблема е,че температурата на таблото и тази на 49 позиция на климатроника до около 70°-73° показват еднакво и след това тази на таблото показва повече и когато колата е на 85° по табло на климатроника е 76°.Отделно от това това са температурите които държи колата в града.Нещо не е наред но незнам какво.Ако някой има предположения да казва.

Редактирано от Ivaeelo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До 80гр.и двете вървят заедно,след 80гр.(от80 до 100)тази на таблото заковава на 90гр.Тази на 49канал също се покачва но по-бавно и варира около   90гр(+– 2-3гр)Аз лично вярвам на климатроника защото с тази от вагкома са почти еднакви.Климатроника ми е с 76канала.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И моя е с 76 канала.Но моята на таблото в това времецне иска да стигне 90 градуса а стои на 85 някъде.а тази на климатроника е на около 76.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако можеш я прослушай с вагком,ако не аз лично първо бих сменил термостата,и евентуално след това и датчик G62.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля да сменя термостата.Интересното е,че при мен на 49 позиция като я запаля показва постоянно 30? и когато ги достигне тръгва на горе.Дали е нормално?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...