Jump to content

задни светлини


pavlin666

Recommended Posts

Здравейте,от два дена съм собственик на А6 2.4 98г 

но има проблем ,не светят задните светлини за заден ход ,днес успях да извадя буксата на датчика от скоростната кутия и няма никакво напрежение(датчика не успях да замеря), че на майната си и беше доста студено 

някои ако може да ме на сочи ще съм благодарен 

имам и втори въпрос :)

понеже огледалата не се прибират,ако ги сменя и копче ,да ли ще работят със същата инсталация 

какъв е варианта ?

благодаря предварително 

Редактирано от pavlin666
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

никой ли не може да ме насочи ,минава най вероятно през предпазител мерил съм ги всички са здрави

не намерих кои точно е предпазителя за задните светлини на задна скорост 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смени си датчика и ще светнат светлините....това по-първият въпрос.Относно огледалата,колата ти няма инсталация за прибиране на огледалата и няма как да сработят ако ги смениш.

Редактирано от nikif1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

провери на верига или дай на късо датчика за пробата ,по голямата част от устройствата се управляват през минус,правилото е че плюса обича да е сам,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4ekam sabota da po4ivam da se postopli i otivam na kanala 



извинявам се за тъпите въпроси а този бас къде стой ,че са ми обрали всичко от авто къщата 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата пуснал темата да ме извини :flehan:  но моят проблем е подобен и за да не правя нова тема.

Колата е от подписа и е била автоматик :zustimm: , сега е с ръчна кутия  :stupid: . Светлините за задна скорост не светят  :wall: . Въпроса е следния :Има ли разлика в начина по който се включват светлините за задна при автоматик и ръчна кутия? Сигнала за светването им все от датчик който е на кутията ли идва(ръчна кутия) или при автоматика е от друго място.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно това щях да пиша ,че си е оригинален бас Блаупункт активен . Аз съм със сменено радио и са ми вързани само предните колони задните и баса не са гледах отзад има само 1 букса която всъщност е 2 в 1 но пробвах и с оригинално радио и не тръгнаха . Ако също си с различно радио и си успял да го вържеш ,сподели тук или на ЛС как си го завързал :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравей,не съм с оригиналния касетофон ,доста си играхме с един приятел ,имаше едни рязани кабели не знам точно на коя букса са били ,преправихме на жак за усилвател ,вързахме и ремуф контрола и тръгнаха ,сигнала за задните говорители първо трябва да мине през усилвателя

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...