Jump to content

Проблем с осветлението на вратите


mangov

Recommended Posts

Здравейте колеги.

Проблема ми е може би този който се описва с микретата в ключалките на вратите но искам да опиша моя как се разви. В началото като я взех преди 18месеца някъде всичко си работеше, светеше и дори пищеше като отворя вратата с фарове. После след около 3месеца спря да светят плафоните като отворя шофиорската врата, по късно и предна лява отказа а миналата седмица задна дясна спря да светка плафона като се отвори. Дали са микретата и трабва да се сменят тези малките прекъсвачета или може да е по кабелите, реле или нещо друго.

Много съм скаран с тоците и ел системите та бих помолил за по-идиото устойчиви отговори или ако имате представа направо да ме пратите някъде в Пазарджик или Пловдив да ми го оправят в сервиз.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много съм скаран с тоците и ел системите та бих помолил за по-идиото устойчиви отговори или ако имате представа направо да ме пратите някъде в Пазарджик или Пловдив да ми го оправят в сервиз.

Тези двама колеги от Пазарджик ще ти свършат работа sunshai или toshkov81

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В ключалката има и платка и понякога спойките в нея правят проблем.Не искам да обиждам другия колега,но аз ходя при toshkov81 за подобни неща и съм супер доволен.Само го попитай предварително,дали има микрета или да си вземеш от фв-форума примерно.Там има тема и продават перфектно пасващи на шибаното място в бравата микрета,само казваш ляво или дясно ти трябва(по 7 кинта са обаче).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая седмица като беше замръзнала колата сега ми дава на дисплея че е отворена врата и предните 2 постоянно светят и подсветки и лампичките по врата и плафона.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Колегата sunshai ми ги оправи тази седмица - работи бързо и качествено и мохабет си направихме - препоръчвам го

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смени ми микретата, като на едната имаше проблем и в платката, и всичко сега си работи както трябва. 

Отделно замислям да го сменям цялото осветление с диодно дали да очаквам проблеми и ако може предложете вид диоди ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...