Jump to content

Пред дилема съм каква пералня да си купя?


Recommended Posts

On 8/27/2018 at 10:51 AM, dino52 said:

НЕ купувайте пералня MIELE !!! Преди 2 години, мой познат си купил пералня W-131, като му казали в магазина, че пералните на MIELE се ползвали повече от 20 години без никакви проблеми. Обаче, купената преди 2г пералня се скапала. Имала гаранция 2 години. Като са толкова "добри" защо не са дали поне 5 години гаранция. Ето това трябва да се пита MIELE. Аз също бях решил да купя подобна пералня, но като видях как работи тази само след 2 години, реших да се откажа. Ще видя някоя друга марка. Очевидно MIELE не са това, което може би са били на времето. Няма смисъл да се дават толкова пари за нещо, което се скапва след 2 години.

 

Моята работи вече 18 години без да е подменяно нищо по нея.

Дали има смисъл за сегашните модели - не знам.

 

2 годишната фабрична гаранция важи за 99% от продуктите продавани в ЕС.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 177
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Законово гаранцията трябва да е минимум две години за стоки продавани в ЕС, но си има и брандове, които предлагат по-дълга

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 months later...

Тъй като търсенето в гугъл намира добре резултати и от форума, реших да допиша в темата за инфо на бъдещите потребители:

Whirlpool AWO/C 81200 с 6 * годишната гаранция... която изтича след точно 3 дни. 

Пералнята се ползва системно от закупуването й, без претоварване по тегло, но между 3 и 10 пранета на седмица... 

Шумна е и на нормална работа и особено на центрофуга... Опитва и много леки разходки, ама специалните подложки я спират... 

Преди 3 месеца започна да вие помпата - смениха ми я срещу 25лв за труд, помпата по гаранция. 

От 2 седмици вие стабилно лагера - струвал 300+ лева и бил заедно с барабана... Сега 65лв за работа и на ръба на гаранцията, ще видя резултата тези дни... 

Учудвам се как за малко не са го изчислили инженерите, че да прехвърли срока на гаранцията... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...