Jump to content

Пред дилема съм каква пералня да си купя?


Recommended Posts

Ами да ти кажа, през последните години съм сменил няколко квартири с уреди от въпросната марка (не в БГ) - миялни, сушилни, печки, хладилници и тн.

Проблеми никога не е имало, а като се сетя как работеше хладилника ми идва да подпикна от кеф.

 

А това, че са ти изгорели няколко неща, не те ли навежда на мисълта, че може би имаш проблем по ел. инсталацията (или мрежата)?

И какво ти е мнението за сервизното обслужване на фирмата в БГ?

 

В последните години купих 2 прахосмукачки от тях и съм мега доволен. Направо изсмуква фугите на редения паркет. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 177
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Не знам, но аз съм удивен от великите умове на китайците от самсунг. Преди 4г и малко купихме самсунг с електронно управление, отложени стартове простотии... Пералнята беше с 24м гаранция. Жълтурите с напръщените мозъци не знам как са я изчислили, но пералнята се развали точно на десетия ден след изтичане на гаранцията  :flehan:Та през въпросната 3-та година я отварях общо четири пъти, след това се спря пустиняка и скоро не се е обаждал. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е как слагат им един чип който брой дните и готово и после дава на късо процесора и си купуваш нова пералня:) :) :) не че немогат да го направят ,но ако ги хванат ша им скъсат гъза като на ауди 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Германия разбрах какво е перфектно изпрани дрехи които и след втория усърдно работен ден все още си миришиха на омекотител и това бе не заради препаратите с които се прах, а заради страшното Miele.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам вицове ли са ,но имам една пералня Електролукс която е такъв боклук и толкова зле пере ,че я чакам с нетърпение да се счупи и да я изхвърля.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още от нова ли не пере? Защото и аз имам един Електролукс на 10 години който си работи идеално.

Ама не е лошо да се почистват тия машини не знам дали се сещате.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има боклуци това е ясно, но специално това за омекотителя е вече в сферата на измислиците. Между другото и аз си търся течен Ариел в БГ, който поне малко да напомня на този ,който съм си купувал в УК, ама или е доста по-течен или не пере по същия начин.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има значение и с каква вода се пере. Тук при нас водата е много твърда и трябва да се завиши дозата препарат. Вярно е че в българия трудно се намират качествени препарати, но имам възможност да ходя до Гърция, та и там не са кой знае какво. За омекотителите и ароматизаторите... Майка ми като си идваше миналата година беше донесла някакви ароматизатори от Италия. Единия беше на зърна, а другия в едно малко шишенце(слагаха се няколко капки). Е тея ароматизатори бяха страшни, както каза колегата два дена носене на дрехите и пак миришат на ароматизатора. Имал съм случай изпрани дрехи са стояли към 15-ина дни в гардероба и си миришеха на ароматизатора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ае вие майтап си правите ама същия ариел дето гонползвам тука като го купим на връщане от Гърция пере и мирише десет пъти по-яко

Редактирано от N1995
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То да са само перилните препарати с лошо качество за тукашният пазар - с мед да ги намажеш  :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз преди време като имах дилема взех тази - http://www.technopolis.bg/bg/Washing-machines/Washing-machine-SIEMENS-WM12T460BY/p/684162

 

Много съм доволен засега, вече 9 месеца сме с нея. Никакви проблеми, пере перфектно и е много безшумна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Весело  ти е на теб ама аз се чудя кога ли ще накъса маркучите и ще стане веселба. :hilezh:

Вържи я с верига за стената, да не вземе да ухапе някой :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно това казах на хората от сервиза които идваха 7-8 пъти.Заключението на "експертити" беше, че плочките били много гладки и затова се местела.Един от пътите когато идваха сложиха парчета гума под крачетата и аз им предложих да я вържеме. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига ве, звучиш като Мерцедес и всички останали... :lol:

Ми те швабите така си и казват, мерцедеса на пералните . :hilezh:

Кога ще дойдеш най после, та докато си правим мохабет, да ти изпера стелките и мокета на колата, на една такава 30 годишна, да разбереш защо звуча така . :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Германия разбрах какво е перфектно изпрани дрехи които и след втория усърдно работен ден все още си миришиха на омекотител и това бе не заради препаратите с които се прах, а заради страшното Miele.

 

Направо като изпереш в Мийлето дрехите повече не се цапат повече  :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И прах не се слага, само цъкаш на какво да миришат - D&G, Boss, Dior и за 15 минути ги вади изгладени и ги тъпче в найлони направо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И прах не се слага, само цъкаш на какво да миришат - D&G, Boss, Dior и за 15 минути ги вади изгладени и ги тъпче в найлони направо.

 

:zustimm:

Редактирано от tisho.atl
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...