Jump to content

Като дам газ почва да тресе и не набира


Kissman

Recommended Posts

Колеги,вчера всичко беше наред и днес като тръгнах ми направи впечетление че като подам газ да забързам и почва да тресе,не ускорява много.....нещо я мъчи.Излезе някаква грешка,но ще я прочета като се прибера и ще пиша допълнително каква е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A4,2.0 бензин,има и газов инцекцион..Значи прочетох грешките и те са следните:

 

16523 - Oxygen(Lambda)Sensor B1S2:response too slow P0139-004 no signal/communication

16684 - Random/Multiple Cylinder Misfire Detected P0300 - 001-Upper Limit Exceeded

16687 - Cylinder 3 Misfire Detected P0303-001 Upper Limit Exceeded

 

Ясно е че в някои цилиндри ме постъпва достатъчно гориво затова придърпва,тресе и няма мощност.Бензинова помпа ако беше не трябваше ли да показва съответна друга грешка....?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да,мисля че е еднакво зле и на газ и на бензин..Преди малко изтрих грешките и направих едно кръгче из квартала,отново взе да примигва чека и след като го проверих си наби отново грешката за 3-ти цилиндър,т.е там явно недостига гориво и това ме навежда на мисълта да търся причините или в дюзите или в бубината за 3-ти цилиндър..Вие как смятате,има ли логика?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последната грешка на мен ми излезе сащата бобината беше изгорала и бачкаше на 3 цилиндъра цялата тресе няма тяга и се мъчи много втора ръка е към 30 40 лева

А цилиндрите се броят от ангренажа (ремъците) назад като откам тях е 1 цилиндър

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...