Jump to content

Рециклирани носачи


terzievhr

Recommended Posts

Благодаря на всички, които писаха по темата и дадоха своите становища. Категорично, всички проблеми бяха образувани от рециклирането на носачите. За някои автомобили, може би да, но за нашите 4ф, абсолютно - НЕ! Или поне не в - Казанлък... Пълна подмяна с нови, реглаж и колата сега е перфектна. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4F е голфа на сегашното време... Така, че не виждам какво се учудвате... Всяка 3-та кола по улицата е такава...

Това, че 4F бил ,,Гоуф, просто не е верно. Да, по улиците в София много често щъкат А6 C6, но това не прави колата еквивалент на ФВ ГОЛФ.Все по-масови са 4F, но не са 1/3 от колите в София. Факт е обаче, моделът безвъзвратно остаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 years later...

Здравейте карам а6 4ф авант и горните носачи са за смяна,карам още малко и долните хубаво да се износят.От къде и какъв комплект да търся,ако можете да ми помогнете,бюджет 1500 лв. :) Ако кажете и читав майстор за пловдив,стара загора или казанлък,ще съм благодарен :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лемфьордер но истински. Аз мойте ги поръчах от Германия, към 1000 лв цялото предно окачване - 8 насача + накрайници на рейката.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 5 часа, zafirovp написа:

 Аз мойте ги поръчах от Германия, към 1000 лв цялото предно окачване.......

Кай чесНо......:steinigung:

.....на фона на комплекти от по двеста леа, поръчваш такъв за 1к......, майко......:flehan:

И колко време/км. изкараха/карат?

Редактирано от NIKO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да споделя защо повдигнах темата,преди около 6 месеца ходих да прегледам като цяло предното окачване,от двете страни двата горни носача,тампоните им бяха заминали,майстора каза,да се изчакат и долните да отидат и да сменям всичко на веднъж,но като цяло усещането е май да сменя първо майстора и след това да сменям цяло окачване.Дайте читави майстори за диагностика в стара загора,казанлък или пловдив ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 7 часа, NIKO написа:

Кай чесНо......:steinigung:

.....на фона на комплекти от по двеста леа, поръчваш такъв за 1к......, майко......:flehan:

И колко време/км. изкараха/карат?

 

600 лв са в България някаква измислена марка, пак казвам че говорим за пълен комплект предно окачване, без амортисьори само.

 

Иначи карат вече 10 000 км, при условие че съм пукал 2 бр джанти с новите носачи и нищо им няма. На 400 000 км смених оригинални със щампа на Ауди от 2004, чак не му се вярваше на майстора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да споделя защо повдигнах темата,преди около 6 месеца ходих да прегледам като цяло предното окачване,от двете страни двата горни носача,тампоните им бяха заминали,майстора каза,да се изчакат и долните да отидат и да сменям всичко на веднъж,но като цяло усещането е май да сменя първо майстора и след това да сменям цяло окачване.Дайте читави майстори за диагностика в стара загора,казанлък или пловдив ?

Смени им само тампоните.Така не ти ли яде гумите?
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Да кажа,че не съм забелязал да яде гумите,като смея да кажа,че на сезон въртя около 10000-12000 км,общо за годината поне 35-40000 км.Даже се замислям с този пробег дали не съм за чисто нов автомобил.....но да не влизам в друга тема :)

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...