Jump to content

Покупка на А4 2.0TDi 2009-та година.


Recommended Posts

Добър ден,колеги!

 

Предстои ми покупка на гореспоменатата А4-ка и не знам на кое да наблегна най-вече.Ще имам възможност да я покарам 1-2 дена преди да я купя и ще съм благодарен,ако ми окажете малко помощ.Колата е на приятел,купувана като нова от БГ и е на 170000 км, реални.

 

Интересува ме най-вече скоростната кутия,която е автомат 8 - степенния.Издръжлива ли е като цяло и държи ли на чип.

 

Благодаря Ви предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не държи на чип определено. Скоростната кутия е мултитроник и макар да е малко по-добра от колкото на предишните поколение А4 определено не носи на по-голямо натоварване.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скоростна кутия такава карах в продължение на 6 г. и не е мъцнала, но истината е, че не съм я настъпвал много колата. На як зор и аз съм чувал, че не носи, а на чип въобще. Но пък е най-големия кеф тая кутия и след нея вече никоя друга не ти харесва като държание. Лично мнение!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

170 000км. не са малко. Провери колата в сервиз. Иначе страдат от дросел клапи, шарнири на носачите и датчик на диференциалното налягане в DPF-a. Кутията е важно да е обслужвана на всеки 60 000км., така че като я вземеш трябва да го направиш.

Чип в никакъв случай.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...