Jump to content

Recommended Posts

благодаря много момчета..... не сьм бьлгарин, нищо не знам за тези неща тук в Ъьлгария и затова питам. виждам че има хора с хумор в форума. Казвайте нещо весело пак, хайте! :hilezh: извинете ако правя грешки с езика. Cheers Wizi, мерси за сайта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Cheer, mate!

Значи... тези, които ти ги предложих като линк са тествани много кратно и са печени, предлагащи скъп тунинг, но с "гарантирано" качество. Принципно чип тунинг се предлага по път и над път вече и не е въобще трудно да си намериш. Въпроса остава само дали ще се довериш да ги инсталират софтуер, който ще ти командва изцяло работата на кола, струваща 20'000лв (примерно), а чипа ще струва 400лв... Може да си по-притеснинтеле, може пък и това да не е от никакво значение за теб и да си живееш щастливо с такъв чип.

За мен чип се слага, когато няма да си караш колата години напред и определено не ти харесва как върви. Но ако го правиш само заради идеята - не бих те посъветвал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 10 months later...
Cheer, mate!

Значи... тези, които ти ги предложих като линк са тествани много кратно и са печени, предлагащи скъп тунинг, но с "гарантирано" качество. Принципно чип тунинг се предлага по път и над път вече и не е въобще трудно да си намериш. Въпроса остава само дали ще се довериш да ги инсталират софтуер, който ще ти командва изцяло работата на кола, струваща 20'000лв (примерно), а чипа ще струва 400лв... Може да си по-притеснинтеле, може пък и това да не е от никакво значение за теб и да си живееш щастливо с такъв чип.

За мен чип се слага, когато няма да си караш колата години напред и определено не ти харесва как върви. Но ако го правиш само заради идеята - не бих те посъветвал.

Мен също ме интересува чип тунинг.

За карането години напред - имаш предвид, че тунинга ще засили значително износването на двигателя?

Според теб - при подмяната на хардуер възможно ли е нещо тотално да се оплеска - например да започне да пали трудно, да се държи неадекватно и т.н.

Ако не е доволен човек - дали може да се върне към първоначалното състояние на двигателя?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...