Jump to content

Проблем ли са тези грешки


Kissman

Recommended Posts

Колеги,какво означават тези грешки,опасни ли са и как да се оправят,ако някой знае:

 

1. 01171 - Temperature sensor passenger side heated seat (G60) 29-10 short to ground (това ако е свързано с температурния датчик,той е сменен преди месец?!)

2. 01561 - Left reer door 61-00 won't de-safe

3. 01562 - Right reer door 61-10 won't de-safe

4. 00858 - Connection;radio ZF output to antenna amplifier 36-00 open circuit

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1-проблем с темп. сензор за подгряването на пасажерската седалка, възможно е и хлабава връзка по буксите под седалката.

2 и 3-провери си кабелите в маншоните на задните врати, възможно е да има прекъснати, аз го ядох този, 3 прекъснати в дясната и 2 в лявата.Отделно свалях бравите в задните врати и презапоявах студени спойки.

За 4-тата не знам, колегите да кажат.

Грешките не са опасни, може да се кара така, аз бих погледнал първо тези за вратите.

Че и аз месец карах с тях, докато накрая задна дясна врата отказа да се отваря и от двете страни.За малко да изтърбуша кората на вратата, добре че я отворих с голяма доза късмет и веднага последва ремонт.

Редактирано от bobitovn
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да,наистина пасажерската седалка не подгряваше тази зима но където и който майстор питах все не им се занимаваше .За задните врати от известно време като загася и извадя ключа досега се отключваща всички врати а сега задните си остават заключени.Иначе с дистанционното отключване си работят...В кабелите ли е проблема,в бравите ли....незнам,но е неприятно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако си от София в D-bros automotive могат да ти отстранят проблемите.Другия вариант е да се заиграеш сам, ако си по-сръчен :).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Да,от София съм,благодаря за помощта.А това сервиз ли е,ти ползвал ли си техни услуги и ако да какви са ти впечетленията,че нещо от мошенници напоследък не мога да си намеря читав сервиз...особенно в София.

Цитиране на предходно мнение!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ползвал съм им услугите за много кофти ремонт и не се отказоха, докато не се получи както трябва.Има тема за препоръчани сервизи http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=106711&page=40

https://www.facebook.com/D.Bros.Automotive?fref=ts

Редактирано от bobitovn
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...