Jump to content

Проблем при рязко подаване на газ ( клатене)


Recommended Posts

Вчера сложи ГИ на колата и съм повече от доволен ,НО когато стигна 90 градуса колата започна да тресе при рязко подаване на газ, едно сабилно тресене и дори тръгва да гасне , сякаш се давеше :/ . Колата е А4 1.6 (мрътвец), преди също е правела този проблем и когато си беше само на бензин . но тогава беше рано сутрин когато за първи път я палех за деня и беше студено , същото се получаваше и с рязкото подаване на газ самоче в пъти по- малко тресене и по бързо дигане на оборотите . Някой да има някаква идея от какво може да е ? (btw) мисля че е от свещите но ... аз толко и разбирам .. просто не съм ги сменял от мн време .. а въздушния филтър преди няколко хил. километра, има проблем и с дебитомера .. това е плс хелп 

ГИ е фобос(4) , слагах го при мишо ауото ( незн дали има значение ) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е фок бате ... оригинален е 280 кинта .. поне така ми казаха в сервиз ... сериозно ли са ше тряя да сменям този дебитомер :/ сто про че после ще излезне от свещите :д  дали некой друг има друго мнение .. не че ше промени факта 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами ще трябва да предприема нш .. дали пък не е нещо от настройките тъй като се получава само при високи градуси примерно след 80 ... и на 90 градуса ... почва тотално да тресе особено при тръгване .. или при рязко натискане на педала на газта ..  махнах буксата там за дебитомера ... работата беше почти същата ... :/ утре трябва да предприема нш или да хода пак при тоз с газта или да копувам свещи и после евентуално дебитомер  .... четох тук http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=151372и заради това го изкл. работата стана една идея по добра но не и както на бензин 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...