Jump to content

фланци. съвет какви да бъдат


LUSO

Recommended Posts

Колеги имам нужда от помощ !Имам ауди А8 2006 год.колата е с 19 цола джанти.гумите са 255/40/19 искам да сложа фланци но не знам какъв размер да бъдат,от какъв материал и само отзад ли трябва да бъдат или и отпред.благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сложи отзад 20 мм, отпред 18мм може и 20 мм. Не опират в подкалниците, не стърчат настрани и на позиция Динамик автомобила изглежда и се държи отлично. Добре е да са от дуралуминиева сплав, но може и от стомана. Съответно си подготви 20 бр болтове с по 20мм по-дълги от тези, с който си в момента. Хубаво е фланците да са с фиксиращ борд, на който да ляга централния отвор на джантата. Ако искаш мога да ти пратя на ЛС координати на един човек, който изработва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...

Сложи отзад 20 мм, отпред 18мм може и 20 мм. Не опират в подкалниците, не стърчат настрани и на позиция Динамик автомобила изглежда и се държи отлично. Добре е да са от дуралуминиева сплав, но може и от стомана. Съответно си подготви 20 бр болтове с по 20мм по-дълги от тези, с който си в момента. Хубаво е фланците да са с фиксиращ борд, на който да ляга централния отвор на джантата. Ако искаш мога да ти пратя на ЛС координати на един човек, който изработва.

Колега, дай координатите на човека и на мен. И ако знаеш ти или някой от колегите които питаха преди мен да кажат цени! Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Моите ги поръчвах тук   http://www.etebg.com/

По телефона ме разбраха какви искам  и как да ги направят.Защото на оригинални джанти стандартните фланци не лягат добре и започват да бият.Цената беше същата като стандартните.20 по дълги болта  и 4 фланеца+доставка към 270 лв.

 

Това с червените стрелки  е по дългата част: 036147408-big.jpg?r=0

 

 

Преди на саита имаше и цени,сега може да са други

Редактирано от bubsan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...