Jump to content

Стържене при въртене на волана А4 Б6


petrishki

Recommended Posts

Здравейте колеги.

Преди 2 седмици може би, започна да се чува някакво виене от предницата на колата. И преди 2 дена се появи стържене, което едва се чуваше при бавно движение, вдигнати прозорци, спряна музика и климатроник. Веднага в сервиза и резултата беше:

Рециклаш на дясна полуоска
Нов десен кормилен накрайник
Комплект лагер главина, отдясно
и смяна на два носача

Преди малко си взех колата и виене вече няма. Но пред вкъщи забелязах че стърженето си е останало, дори вече се чува като въртя волана на място а преди не беше така. Изрично сме проверили вече карето, но там нещата са наред. Понеделник разбира се отива пак в сервиза, но ако се е случвало на някои или има идея, моля да драсне някакво предположение.
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хидравличната течност, имаш предвид казанчето до акумулатора, това май е спирачна течност :? Пълно е до началото на гърлото. Ходих сега да няправя два кръга в двора и шум нямаше. Въртях пълни волани, не се чува нищо, сервото работи нормално. Това стържене трябва да се покара малко колата за да запоочне да се чува, така ми се струва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Същата работа стана и при мен на В6-цата-единия тампон на мотора се скъса механично и изглеждаше като отворена консерва.

Това се разбра чак когато се свали тампона,дори датчика на него не беше реагирал.

Нов тампон и така.

Цитиране на предходно мнение!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Toзи проблем мисля че е дефект на първите б6-ци, 2001 е моята. Около 100к км им е живота на тия тампони, а моята е на 200 вече :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...