Jump to content

Избор на преносим компютър.


Recommended Posts

Относно гаранцията, и аз имах такъв проблем при купуването на лаптопа си, който е на фирмено лице. И го взех след като разбрах, че мога да си купя още 2 години гаранция за 70 лв. ако не се лъжа. Общо станаха 3 години и това са най-разумно инвестираните пари според мен. Малко хора го знаят това :) Със здраве.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се на колегата , че му ползвам темата , но и аз мисля да си взема лаптоп обаче при мен бюджета е ограничен , не ми се дават повече от 600 - 700 лв. Може и линкове с конкретни предложения да давате , мерси предварително . Трябва ми за интернет и евентуално някой филм да гледам на него , къде в София са най изгодни цените и каква марка да е ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Да ползвам и аз на колегата темата. Взех едно леново G50-45, но пустиняка не иска да васи звук през HDMI към телевизора а го пуска през лаптопа????? С уин 8.1 е и нито с драйвърите от диска тръгна, нито с други изтеглени. Аз ли някъде бъркам или имат някоя хронична закачка???

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Sky, той мача е свирен, идеята е че не пуска звук през HDMI към тв-то...

Редактирано от CATAHATA
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бях на Мак и се върнах към Уин. ОСХ нещо изобщо не ми допадна, продават най-скъпата РАМ памет, но поне хубавото е, че проблема със малкия ССД е решим и може в последствие да се ъпгрейтва. Райно ако не си е купил МАК, да търси такъв с повечко РАМ. Дисплеят ако е ретина, наистина е уникален. Като визия са невероятни машини, тъчпада радва яко, а ако се кефи човек на игри и конкретен софтуер, вече е леко ангажиращо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Sky, той мача е свирен, идеята е че не пуска звук през HDMI към тв-то...

Не за същата машина, но със същия проблем. Оказа се, че има забрана в биоса :(

Редактирано от yogle
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма такива неща в биоса или понеаз не видях...проблема си продължава. Иначе вижда тв-то, но като решиш да конфигурираш звука и дава фейл

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...