Jump to content

Моля ви помогнете! Отностно Адаптивен Темпомат (Adaptive Cruise Control)


yanev81

Recommended Posts

Здравейте колеги.

   От няколко месеца се мъча да си поставя на колата Адаптивен Темпомат (Adaptive Cruise Control). Cлед като смених километража, can gateway модул, и още много други части, монтирах радара, прекарах всички кабели в купето. Накрая се натъкнах на следния проблем. Когато натисна бутона за автопилота ми изписва грешка на дисплея "ACC not available". Почти съм сигурен, че се нуждае от кодиране или нов software.

   Моля ви помогнете ако знаете към кого да се обърна. И със сигурност ще може да свърши работа.

   Автомобилът е AUDI A5 2.7 tdi multitronic 8 speed 2008.

Благодаря ви предварително. Безброй безаварийни километри  :eusa_dance:  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мисля че който и да е ще тръгне да го прави, все пак се пипа по системи които контролират автоматично ускорение и спирачки. Ако ти се занимава сам ето едно описание за а8, би трябвало да е 95% същото като на а5цата 

http://www.audi-resource.com/retrofitacc.php

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май само Порше могат да ти помогнат за настройването, срещу ~200лв, ако не бъркам.

 
Благодаря ти много за бързия отговор. Cамо да се прибера в България и ще им звънна веднага. Дано само да свършат работа,че много пари се сблъсках и няма връщане назад.

Не мисля че който и да е ще тръгне да го прави, все пак се пипа по системи които контролират автоматично ускорение и спирачки. Ако ти се занимава сам ето едно описание за а8, би трябвало да е 95% същото като на а5цата 

http://www.audi-resource.com/retrofitacc.php

Точно това направих, доста са идентични .Благодаря ти много за подробната информация. Ще опитам част от тези кодове. Дано се активира...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...
  • 3 weeks later...

Да успях,но сега като се върна назад във времето и се сетя през какво съм минал не бих се захванал,но дано да е имало закакво. Нямам търпение лятото да се прибера за БГ да зе насладя на АСС-то :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...