Jump to content

Търси се колега за монтаж на някои екстри за Ауди 80 б4


Recommended Posts

Първо,да ме извинят модераторите и ако има допусната грешка в раздела да преместят темата,където и е мястото.Та на въпроса търся колега,който може да монтира няколко екстри на колата ми Ауди 80 б4 АБК мотор,става въпрос за темпомат и борд компютър с ауточек(с дисплея в километража).Отнася се за колегите в Пловдивска област ако не се намират там може и за Пазарджик и Хасково или Стара Загора.Ако някой е свободен и има желание да ми помогне,че не съм на ясно как се свързват ще съм благодарен.Естествено безплатен обяд няма ще се разберем на лични ако има желаещи,които наистина разбират какво правят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Освен раздела, също така си сгрешил и едно "й" в заглавието, ама аЙде ;)

Иначе ако не намериш никой, отвори международните форуми за Ауди , там е правено също и описано подробно всичко, което се сетиш, не е и сложно...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да и аз забелязах,че в бързината съм объркал " и-Й-тата " четох и гледах снимки там ама малко не ми е ясна работата с инсталацията.Затова предпочитам да го направи човек,който вече е минал по тоя път.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като си дойда в Първомай, ако не си ги инсталирал, ще ти ги направя за един следобед :)

 

Данчо това ти ли си е :hilezh:

Редактирано от Georgiiii
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Временно Георги отпада поради отсъствие.Някой друг ако има нека да пише!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...