Jump to content

Газово Necam


Recommended Posts

Имам газово което холандско и е монтирано на колата(Ауди 1.8 S karburator) още преди да дойде в БГ.Започна да изпуска от капаците.Отворих я да я видя и се оказа че мембраните са ми "гола вода".Налага се да ги сменя, и от това ми се оправдава големия разход.Проблема е там,че не мога да намеря мембрани за това животно "Necam".От Бургас съм и не знам каде да търся другаде.Предлагат ми някакви "Lovato" за 70 лв сглобявани в турция.Стока ли са? Защото ако не намеря мембрани ще се наложи да сменям изпарителя.

Дайте съвети.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам газово което холандско и е монтирано на колата(Ауди 1.8 S karburator) още преди да дойде в БГ.Започна да изпуска от капаците.Отворих я да я видя и се оказа че мембраните са ми "гола вода".Налага се да ги сменя, и от това ми се оправдава големия разход.Проблема е там,че не мога да намеря мембрани за това животно "Necam".От Бургас съм и не знам каде да търся другаде.Предлагат ми някакви "Lovato" за 70 лв сглобявани в турция.Стока ли са? Защото ако не намеря мембрани ще се наложи да сменям изпарителя.

Дайте съвети.

Най-добре за да нямаш проблеми после вземи се изпарител BRC и на предната ми кола бях с такъв и сега съм с такъв и нямам никакви проблеми Редактирано от cougar
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Аз също съм с Necam, самоче моята система е с газов инжекцион! Аз обача махнах газовата инсталация, понеже вече беше амортизирана, а не можах да намеря каквито и да било резервни части за газова уредба Necam! Много тъпо! Явно са прекратили дейността си, щом даже официалния им сайт не е ъптейтван с години! Опитах се да им пише дори се опитах да из въня, но никакъв успех! Е в крайна сметка си карам на бензин!

Проблема ми е в едни инжекторчета дето влизат в колекторните тръби, ако някой може да ми намери такива, с радост ще си ги купя! Телефона ми е 0888344872

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега и моята кола е карбуратор и я карам само на газ.моят съвет от патил човек е купи си нов изпарител и забравяш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

желателно да не е турски.

Вземи италиански - малко по-скъп е

Ланди Ренцо, Ловато или БРЦ няма голямо значение - аз лично съм с Ловато и проблеми нямам, но съм моноинжекция. За карбуратор също няма проблеми :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...