Jump to content

Осветление във вратите и краката


Nikieva

Recommended Posts

  • Отговори 101
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Да обобщим,комфорт модула може да захрани плафоните под задните седалки,и тези във вратите без да се товари.Тоест и за тях ще хвана +от централния плафон.Малко съвети по разглабянето на колонката на задната врата,все пак ми трябва да стигна до маншона.Представям си колко щипка ще потроша.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Комфорт модула ми поддържа осветлението в краката, ако някой знае пиновете, може да бодна осветлението там. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е и аз за това попитах.Макар,че мисля от един пин вземат и централния и другите...а може и да греша,защото другите май не са с плавно изгасване.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пин 1 на въпросната букса е за левите лампи на вратата. Пин 2 е за десните. Пинове 5 е за лявата лампа на осветлението в краката. Пин 5 е за дясната лампа в краката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти си я имаш, на 101%! Няма начин да я няма!


Единствено може да вземеш една заради допълнителните пинове, които ще трябва да добавиш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега се замислям,...снощи ми беше многозаспало и не реаагирах,,,,нали малко по -нагоре писах ,че моя комфорт не потдържа footwell lights.......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извади го, отвори го, и ако има тея елементи - ще стане на 99%. Ако ги няма - ще стане по другия начин - като пуснеш тия на вратите, ще ги вържеш към лях, само че с лед лампи - да не товарят транзисторите.

Редактирано от Pav3l
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес определено няма да имам време,сега ставам от нощна и се оправям оак за работа.Искам да знам,тази оранжевата букда в а-колонкта в краката на шофъора не е ли продължението на тази въпросната черна от комфорта?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е добре де, какво толкова се шашкаш - 100% ще имаш осветление на вратите. Както вече писах в предния пост - връзваш лампите под седалките към същите пинове и слагаш диодни лампи, за да не товарят управлението.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Днес стигнах най-накрая до комфорта,,,,пинвах на посочените места.но....явно наистина не потдържа функцията footwell light,...та навързах всичките плафони в краката към този централния,...и всичките снабдих със светодиоди,надявам се така консумацията да не е толкова висока,,,,даже мисля,че е по-ниска отколкото ако в плафоните са си оригиналните крушки...горе долу по ватове като ги смятам излиза по-ниска.Та тва е с моето осветление във вратите и краката...задните врати май май ще си останат неосветени.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...задните врати май май ще си останат неосветени.

Едни кабели от кола с плафони на задните кори защо не вземеш,хем плафони ще имаш,хем към кабела за плафона ще си вържеш осветлението под кората.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Здравейте, проблема при мен е че не светят всички светлини от дясната страна на колата (десни врати предна и задна ) и плафона под седалката.

Можете ли да ме насочите къде да търся проблема?

Още като я взех не светеха и се опасявам че е блъскана отдясно 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...