Jump to content

Досаден проблем с таблото


ianely

Recommended Posts

Здравейте.  Имам проблем с таблото и в частност бензиномера и скоростомера. Бензиномерът показва каквото си иска (по-често клони към нулата) и се оправя след сваляне на двата бушона. Скоростомерът пък започва да работи след 20-тина минути каране. Всичко това е до следващото палене и проблема се проявява отново.Проверени са буксите на таблото и на VAG-COM не излизат грешки.Има ли вариант проблема да е от комфорт модула? Изобщо всякакви насоки ще са от полза .Колата е А4 В6 1.9тди Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В такъв случай таблото подлежи ли на ремонт или да скачам на ново табло с всички произтичащи от това веселби? И дали става табло от 2.5 тди ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми бяха правили на B7 цата оферта мисля Bosh беше оригиналното 850лв.

Колко добра оферта е не мога да кажа но след като я карах месец така получи факс и се оправи сама!

Така е и продадох на колега и той до момента не се е оплакал....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ме кефи да я карам така,намерих табло на добри пари.Та възниква въпроса с имобилайзера- кода за него е на една пластмасова табелка която ми дадоха закачена за резервните ключове,или не е това?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблема засега е решен.Напипах поялника и презапоих де що видях спойки по платката на таблото. Благодаря на всички отзовали се! Лошата новина е че наистина ми свършва нафтата [emoji3] ама то е поправимо.

Редактирано от ianely
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...