Jump to content

куатро- вибраций


halil buz

Recommended Posts

здр. колеги имам проблем с вибраций вече около 30 000 км.колата е с6 ц5 4.2  340 коня хавтомат :unsure:

като потегля на директна  до 40- 50 км/ч всичко е ок ,след 50 км ч се осещат леки вибрации пасажерската седалка се клати и се осеща странен шум, като е смачкам зверски изчезва колата става песен, като отнема газта се започва пак яко вибрира и странно бучене след 200 км/ч остава само бученето. осеща се от кам задния деф.от там излиза странния звук , а като е пуснах оня ден на неотрална с 120 км/ч пак бучи и вибрира.това ме побърква моля ви помагайте. деф. са пълни с масло+ раздатката няма течове никаде ,тампони здрави и карета по кардани и главини така ми казаха от сервиза купих нови гуми дунлоп проверих джанти сичко е ок право, нз вече побърквам се, моля за помощ :flehan:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

компа ми няма кирилица, мъча се с  виртуални клавиетури  така че соррий грамотни бугарино.а и не сме в час по бг език. правя каквото мога, благодаря за помоща.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Неангажиращо мнение.

Погледни си скоростната кутия за вибрациЙ.

Намери някой истински майстор по автоматични скоростни кутиЙ, да се ремонтира, докато е време, че иначе раждането е тежко...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Единия вариант е да идеш на 'истински' майстор по кутиите. Тук имаше една тема за Мимо от Горубляне - майстор на автоматици.

Другия вариант е да раздаваш газ, докато нещо се счупи и да го правиш.

Няма вариант тук във форума, е така по описание да ти се каже какво точно се е счупило и причинява тези вибрации.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямаше ли един висящ лагер там някъде, който предизвикваше такива болежки.

Я пробвай да качиш трима човека и да караш по баир с 80 примерно и кажи дали и тогава го има.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И при него бях, той ми оправи електрониката на мултитроника на А4-та каза че не е от кутията

Sent from my E2303 using Tapatalk

Няма го , с 80 на баир, значи като карам с лека газ, галя газта тогава се получава или пускам на скорост по надолнище или на N само тогава ги има ,като подам повече газ всичко изчезва става ок. При потегляне от място нормално няма нищо, и при потегляне с мръсна газ пак няма нищо, навит пълен волан потеглям по всякакъв възможен начин, пак няма проблеми.

Sent from my E2303 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интерестното е ,тче този звук и вибрации вече 30 000 км не се променя ,нито намаля нито осилва , патувам до норвегия с него ,за 5 дни му правя 8 000 км колата почти не спира, но шума и вибрациите не се променят

Sent from my E2303 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

компа ми няма кирилица, мъча се с виртуални клавиетури така че соррий грамотни бугарино.а и не сме в час по бг език. правя каквото мога, благодаря за помоща.

Винаги, абсолютно винаги всички неграмотници имат оправдание, че са неграмотници!

Но нищо! Не се ядосвай, не е необходимо всички да могат да пишат грамотно! ;)

Успех с вибрациЙте!

Сега и аз отивам на майната си, спокойно!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно заради забележките и голямото самочуствие на някой колеги не пиша тук . От 2002 г. Карам ауди и ще карам , а сам писал 2 или 3 през тези години ,жалко е ,но всички се оплакват от забележките на ауди форума, бъдете живи и здрави и господ да ви пази, повече няма да търся помощ понеже сам неграмотен ,а грамотните вижте вашите писания дали са грамотни .Боли ме ,но трябва да напусна форума понеже не сам на вашето ниво на интелегентност,но си оставам верен на марката AUDI.

Sent from my E2303 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...