Jump to content

Търся Дискове с MMI 2G HI Update <5270 Audi A5


Recommended Posts

Здряавейте, колеги!

 

Търся дискове с MMI 2G HI Update, по-стар от 5270 (колата оригинално беше с 3250). За съжаление единствените, които успях да намеря онлайн са за 5270 и 5570, а искам да направя downgrade, защото от 5270 ми се прецака subwoofer-a.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо просто не ъпдейтнеш до 5570? Последната версия е стабилна и лекува доста бъгове. Почти никой не се е оплаквал от дефекти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добър въпрос :) Всъщност идеята ми е да даунгрейдна до версията, с която си беше колата, за да се опитам да оправя спрелия да работи след ъпдейта до 5570 B&O Subwoofer :) Като изключим това (което за мен е голям проблем), всичко друго си работи идеално на 5570, но музиката е под всякаква критика, телефона ми би я възпроизвел по-добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

И аз съм на същото мнение, но когато закарах колата в Порше Пловдив, техника ми каза, че няма идея как може да го оправи (потвърди, че проблема е софтуерен), освен с даунгрейд на фърмуеъра. Поискаха ми 70 лева за даунгрейд с условието, че шанса да го оправят е 50%. Прозвуча ми меко казано несериозно, а и техниците изглеждаха така, сякаш нямат идея за какво става въпрос и затова реших да потърся други начини.

Цитиране на предходно мнение!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ти благодаря! А те дали са съвместими с колата ми, в смисъл такъв бях останал с впечатлението че тези версии са "region specific". За А5 ли са 2120 и 3460?

Още имам глупавата 03175 грешка, точно нея се чудя дали няма да премахна с даунгрейда. Пуснал съм теми сигурно в 10 различни форума и никой няма същия проблем, чак е невероятно :D

Цитиране на предходно мнение!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, всичко свършва тук:

 

2. Go to main/car/carmenuoperation

 

:)

 

Колегата bsdnikolov ми беше дал линк към същите инструкции, но там беше написано че са applicable само за MMI 3G.

Редактирано от Loyal2DaGame
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...