Jump to content

Задни стопове


ELMAZ

Recommended Posts

искам да попитам дали трябва да свети целият стоп или само отстрани,където свети и при фарове и при натискане на спирачка! Не знам дали ме разбрахте,по принцип е тъп въпроса,но бях у един сервиз и там ми казаха,че си било така,не светел целият стоп,както при голфовете,но ако искаш можело да се направи да свети :rotcol: Един приятел има,като мойта и при него светят,а при мен не,но пък съм виждал и други,като мойта,при които не светят! Та там в сервиза категорично ми обясниха,че си било така,но мен ме съмнява,все пак се вижда,че си има гнезда за крушки,казаха ми,че това било от естетическа гледна точка,по-важно било да свети тази част,при която е вързана сигнала за спирачка и светлините в едно!

Извинявам се ако въпроса ми е прекалено тъп,но тия у този сервиз хептен ме объркаха!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Задните светлини са стопове,габарити,за мъгла и задна. Кои трябва да светят заедно?

Има едно свободно гнездо "у" десния стоп и там по желание може да си сложиш лампа, да ти станат две за мъгла.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато си на габарит свети в средата и от външната страна.Когато натиснеш спирачка свети по-солно само от ваншната страна,там крушката е с две светлени,в средата е с една светлина само за габарит.Недей преправя нищо само да береш ядове след време.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Задните светлини са стопове,габарити,за мъгла и задна. Кои трябва да светят заедно?

Има едно свободно гнездо "у" десния стоп и там по желание може да си сложиш лампа, да ти станат две за мъгла.

Значи стоповете и светлините са на един сектор,ако така може да се нарече,но в средата на самият фар има гнездо,което не свети при мен,но при този мой приятел свети,фара за мъгла е вдясно,той е в отделен сектор,но тук става въпрос за средата!

Когато си на габарит свети в средата и от външната страна.Когато натиснеш спирачка свети по-солно само от ваншната страна,там крушката е с две светлени,в средата е с една светлина само за габарит.Недей преправя нищо само да береш ядове след време.

Много правилно,точно така е! Значи требва и в средата да свети,но при мен още от както взех колата не си свети!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...