Jump to content

AUDI Q7 проблем с вървенето


HristomirQ7

Recommended Posts

Здравейте колеги.Значи взех си Q7 3.0 2006 дизел  и имам следния проблем - не съм го палил цял ден , завъртам пали си нормално изчаквам го да загрее и като го настъпя до ламарината сменя скорост надолу , изрязва се а не отлепя изобщо,  спирам гася го паля пак и проблема изчезва и си върви както трябва ? На какво се дължи това ?Взе и да пуши малко повече

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да разбера какво прави колата... При положение, че влиза в обороти, би трябвало да върви, щото нали скоростната кутия е свързана с диференциалите или каквото е там... Няма как да е във високи обороти и да не променя скоростта. Ако искаш да кажеш, че в червеното просто набира бавно - да, специално на тоя двигател мисля че максималният въртящ момент му е между 1750 и 3000 оборота, така че при 4500 не върви кой знае колко...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може, има проблем и не пуска гориво. Като се видят с компютър грешките ще се разбере.

 

Може и да е в скоростите проблема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всмукателните клапи се оказаxa проблема.Сменени са и вече всичко е както трябва

!

Редактирано от HristomirQ7
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега закачих автомобила на компютър и се оказа турбокомпресора , но не си обяснявам че понякой път като я огъся 3 4 пъти и после като я запаля и включва

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...