Jump to content

Грешка 17536 1.8T AVJ


stoyko

Recommended Posts

Много е голямо разстоянието между електродите и това освен всичко друго води и до мисфайъри. В един сайт, специално за 1.8Т четох, че за да няма проблеми със свещите, дори и чисто нови да се слагат, разстоянието трябва да се направи на 0.5мм. Само тогава мисфайърите изчезват на 100%. Доста хора го бяха правили и бяха доволни от резултата. Така, че при следващата смяна на свещите на А4-ката мисля да пробвам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз имах такава грешка. Турбото надуваше само на 0,3.

Това обаче се случваше само на газ.На бензин всичко си беше ОК.

В сервиза на Ланди я погледнаха и казАха.....ми тя многобедна сместа.

Оправиха я и вече няма грешка. 

Според мен проблема е  в ГИ.

 

Едит: 160-170 км/ч и гори 11-12....това на газ ли е?

На газ да. Това съм засичал до морето, преди чипа. Тая скорост по магистралата на автопилот плюс чат пат закачки с ускоряване и над 170, и малко по-леко Бургас-Созопол. След чипа, като не беше хубаво настроена газта със същите скорости и пак доволно газ, даде 13,3. Сега настроена хубаво с чипа до Банско и обратно май около 12 даде, но на Симитли имаше 40 мин висене в задръстване по завоите и после доволно газене по магистралата, че се събрахме няколко Аудита и стана интересно :D

Само да ви покажа свещите,и не бяха със същите букви

10e83c1e243e3a867e47d2823d4386c4.jpg

Колега сложи си едни иридиеви и забравяй. Аз съм с Денсо и съм много доволен. Газаджийте ми твърдят, че са много добри за каране на газ. Малко по-скъпи са, но се сменят на 80000-100000 км пробег.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия са platinum. По-различни са. Незнам кои са по-добри, иридиеви или платинени. Различни мнения се ширят по форумите. Ще си карат и тия. Дано това да е бил проблема ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес пътувах Велико Търново-Плевен и обратно,грешки нямам никакви,разход 10,5 на газ при скорост 110-140км/ч.Колата тръгна добре.

Извода е:Сменяите си свещите на време! :)

БЛАГОДАРЯ на всички колеги отзовалисе на проблема ми!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...