Jump to content

А4 Б6 осветление


Recommended Posts

Колеги темата ми е за осветлението в купето когато загася всичко и затворя колата с централното подължават да светят доста от копчетата ключа за фаровете запалката духалките врътките остават не изгасват нз какво да правя помогнете ако някои е имал такъв проблем става вече два дена е така и акумолатора щеси отиде така щесам ви благодарен ако помогнете...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ходих и немогат даго открият от каде идва и казаха ми че не било много хубаво да откачам акумолатора постоянно дане набере някои грешки компа сега в понеделник имам час при друг ел нз ко ще става..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Остава да свети ключа за фаровете esp копчето запалката горе плафона кадето е копчетата духалките и те,пробвах колега искарах буксата само тои спира другите продължават да светят даже снощи ми направи впечатление примигват едни такива направо незнам...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забравих да отбележа че преди дами направи този номер валя доста силен дъжд и се наводни самоче от другата страна и отзат отиде чак водата и от там осъмнихсе в тапата кадето е под акумолатора и така беше искарах го и беше задръстена оправих този проблем но се появи тоЗи дали нещо от водата или дето съм откачил акумолатора, каде се намира този комфорт

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече няма вода смисал оправих проблема с водата на шофиорското място там ли да проверя под мокета?

Цитиране на предходно мнение!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оффф благодаря ви много голямо разглобяване беше но с резултат просмуках още вода букси просуших и наи накрая се оправи :)))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забравих да отбележа че преди дами направи този номер валя доста силен дъжд и се наводни самоче от другата страна и отзат отиде чак водата и от там осъмнихсе в тапата кадето е под акумолатора и така беше искарах го и беше задръстена оправих този проблем но се появи тоЗи дали нещо от водата или дето съм откачил акумолатора, каде се намира този комфорт

Тази "тапа" под акумулатора каква роля играе.... отича се водата от там или.... ?   

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега Иван Минчев, изглежда не си посетил правилния сервиз...

Доста пъти вече съм лекувал последствия от вода по В6.

А тапите под акумулатора отлитат при всяко посещение в сервиза...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...