Jump to content

Алуминиево окачване-ново или втора употреба


Recommended Posts

По принцип е хубаво да се сменя само това което е дефектирало.Друг е въпроса ако вече има повече разбити елементи по окачването да се подмени вече всичко,но едва ли има смисъл някой колега да си остави колата в такова състояние,че всичко да чака да се разбие и разтропа и да се сменя накуп.По принцип в повечето случай всеки сменя на парче.Беса и АС-Метал са добри варианти,които и не са скъпи и вършат добра работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, но не винаги зависи как си си оставил/поддържал колата, защото при покупка от друг собственик или нов внос, нещата са на заварено положение..на фона на 8-те носача, ако само 2-3 са разбити ще е по-добре да се сменят пооотделно..поне аз така бих нарпавил, обаче ако вече говорим за повече от тази бройка, то тогава по-добра оферта би било цял комплект и да знаеш че си решаваш проблема за дълго време напред

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всеки сам си преценява. Аз като я взех А4-ката смених горен и долен крив носач, ТЕКНОРОТ, турски са май...Вече 33 000км са добре. Съвсем скоро смених долните прави, но взех употребявани, в отлично състояние за 34 лв. двата, а за нови са поне 130лв. от евтините.....Мисля едно 15-20 000 км. все ще изкарат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Надявам се....за момента съм минал около 1000 км....ма ще карат. Те шарнирите им се усещат стегнати при въртене с ръка. Единия е TRW, другия KRAFT.

 

Виждам, че има колеги се отнасят подигравателно към темата, но всеки знае джоба си. А моите ги взех от Мегапартс. Там си имат сайт, звъниш, питаш за наличности, работят и с куриер. На място ако се ходи не ровиш нищо. Има си хора, дето носят частите след 5 мин., плащаш си и чао.

 

Аз съм патил преди от нови накрайници Ruvile. За 8 000 км. бяха се олуфтили здраво.

Редактирано от tanuco
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...