Jump to content

Теч на антифриз без видим теч


Ronaldo1993

Recommended Posts

Здравейте колеги!От известно време забелязах,че колата ми губи по-малко антифриз.Някъде около 1 литър на 1000 км.Ходих днес в сервиз да я видят и ми казаха,че проблема е от радиатора.От там сълзи леко има пукнатина и от това бил проблема!

Според вас има ли смисъл да се завари тази пукнатина в радиатора или трябва да се купи нов?Новия радиатор ми казаха,че ще ми излезе около 370 лева без труда.Колата е ауди а4 2002 3.0 в6 220 коня автоматик/мултитроник :)

Редактирано от Ronaldo1993
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Колега, не си написал каква кола караш? Наскоро сменях радиатор на моята А6 "4B, C5", излезе 174 лв. на 

"NISSENS". Не си играй да заваряваш пукнатината, след месец-два, ще протече на друго място. Ако след смяната на радиатора пак губиш антифриз, провери дали не ти "надуват" маркучите. Ако е изпуснала гарнитурата на главата това са първите признаци, я радиатор, я маркуче, я фланец, докато не смениш гарнитурата и всичко си идва на мястото.  
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-добре е да се смени радиатора с нов, лепенето не е сигурен вариант, материала е остарял и ще се пукне на друго място.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...