Jump to content

Конзолата с vdo уредите


SIMO

Recommended Posts

Колеги не знам как да извадя конзолата с трите уредчета. Изчетох доста теми но те са само за коли с врътките на парното а моята е с климатроник.

моля  помагайте

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямаш работа при врътките. Махаш задния пепелник и конзолата около ръчната, после топката на лоста и кожения маншон, дръпваш леко назад и вадиш.
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Махнал съм конзолата около ръчната

извадил съм и маншона на скоростния лост

Определено от тук нататък с дърпане не става - пробвах

има някъде рапидки или болчета които държат но не знам къде са

Пак казвам колата няма врътки с климатроник е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Диария или оригиналния климатроник. Има една бленда която трябва са се махне преди да се изкара конзолата. При Диавията, махаш декоративната пластмаса пред копчетата и се откриват крепежите на цялата конзола (долу в двата ъгъла 8мм винтове), крепежите (4) на контролния панел и 2 в долния край за черната бленда над уредите. Развиваш 2та винта на блендата (само ушите й стърчат) и леко и внимателно я избутваш надолу, леко под ъгъл излиза. Аз я изкарвам като й избутам ушите и ъгъла тя сама си го докарва. При ОЕМ климатроник  100% е същото, само не знам декорацията пред управлението как излиза. След това издърпваш цялата конзола, кабелите са дълги, по- лесно става ако си включил на (2,4 или задна). При монтажа гледай да уцелиш улеите на таблото и щипките под жабката и волана. 

 

Успех!!!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се че коментираме.

Климатроника е оригинален , явно блендата около копчетата трябва да се свали но наистина нямам идея как да го направя не смея да дърпам за да не я счупя.

Все пак никой ли не е свалял климатроника и трите уредчета.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Блендата е на щипки,от двете страни едновремено с по широки прави отверки ще излезе.

Там са болтовете за климатроника,трите уреда са хванати за конзолата на скоростния лост

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...