Jump to content

Индикация на борда на А4 В6


Audi A4 Avant

Recommended Posts

Здравейте колеги, преди два дни ми се появи тази индикация на дисплея. Видях в книжката, че е някакъв маслен сензор. Някой от вас имал ли е подобен проблем и сменял ли е този сензор, както и къде се намира, ако може да ми споделите. Благодаря предварително.

635967938453803768.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,

 

Аз не съм сменял такъв, но до колкото знам това е грешка в сензора за нивото на маслото в картера на двигателя. Самия сензор се намира на дъното на картера и грешката по-скоро индикира проблем със самия сензор, и не непременно с нивото на наличното масло. Но, нека и по-запознатите колеги да кажат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Датчик за ниво/температура. Май беше G 226. На Хела е около 120 лв.и нещо не ми се дават, ама евтините казват че бързо здават багажа. Не е проблем да караш така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, този датчик сменя ли се лесно и дали му трябва адаптиране след това с VAG? Благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 23/04/2016 at 13:57, T.S.A. написа:

Цитиране на предходно мнение! 

Абе то, че не ми се дават е верно след подновяване на застраховките и пълно обслужване на колата в последния месец. Само че един колега беше писал по горе, че хубав датчик струва от порядъка на 120 лв. А тези за 20 незнам що за стока ще са!?

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...