Jump to content

Смяна на компютър 03G 906 016 FF възможна ли е с друг?


Boshko89

Recommended Posts

Здрсвейте днес поради мн причини се оказа че компа ми е изгорял. Въпросами е понеже моя комп е с един номер но звънях на 1000 морги и никаде няма същия номер а инат същата кола същия номер да двигател но само последната буква на компютъра е различна. Дали са взаймно заменими някой да помага ???

Редактирано от grizzly
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да може, данеби кората над него да е счупена. При мен от там се получи проблема и го смених, а също и кората.

Sent from my Xperia Z5c using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не не са. В общия случай различна буква = разлика във функционалността и не бива да експериментираш!! 

Ако кажеш какъв е номера на твоя компютЪр мога да погледна дали има взаимнозаменяеми последователи. 

 

Редактирано от Moonland
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Единственият директен заместител, който се появява на пазара през 2008-ма като последовател на твоя контролер е 03G 997 016 LX

Него обаче надали ще намериш втора ръка, защото не е слаган от завода (2008-ма вече няма BKD).

 

Нямаш друг вариант извън тези 2 номера. Ескперименти с други номера могат да имат единствено неизвестни и негативни последици, вкл. и трайни за други компоненти и да се вкараш в по-голям филм. 

П.с. В ибей с голяма вероятност ще намериш твоя си относително лесно. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На практика и моят е сменен но с друга буква. Тогава ми беше още нова колата, и се доверявах лесно. За това купих този с различната буква, понеже бях уверен от човека който ми го сложи, че ще стане. Направи му обучение. Вече 4 години не съм забелязал да има някакви проблеми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не може да се обобщава - и в конкретния случай има алтернатива с друга буква. 

Няма и как да знае човек какви са разликите точно - някои може да се осезаеми, други не. Руска ролетка. 

Факт е, че производителят в случая е посочил само 1 контролер като директен заместител. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали ще ти излязат така резултатите.

Ако не отваряш ebay.co.uk/ebay.de и пишеш 03g906016ff/03g 906 016 ff и гледаш.

Има доста резултати и цените са прилични.

Успех.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...