Jump to content

Къде да отида за настройка


Recommended Posts

Колеги след като записах днес на диното колосално ниски резултати, от 90 заводски коня са останали 72 на бенз,а на газ е по-голяма трагедия.Моля дайте ми координати на някой газаджия да ми направи настройка като света,със уреди и както си трябва ,не на ухо.Ако трябва да сменят изпарители,плочки......Мерси

П.П.За София става въпрос

Редактирано от andibgpz
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какви чудеса очакваш с бензин А86.На някои чисто нови автомобили, след второ зареждане на резервоара /тъй като първото вероятно е от държавата,от която идват/  спират и не запалват,като се оказва,че причината е лошо качество на горивото.Радвай се ,че колата ти е със стар модел двигател и изобщо запалва.За съжаление в такава държава живеем и едва ли скоро ще се оправим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)
На 21.05.2016 г. at 19:42, integrale45 написа:

Цитиране на предходно мнение!

Бензина е гръцки колега,би трябвало да е по-добър,понеже я карам на газ ,като ходя до гърция пълня и си карам с един резервоар 6 месеца.

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Важното е как усещаш колата,като я караш,а не резултатите на дино стенд.Ако искаш мотора да работи на 90 кс,трябва да му върнеш фабричните настройки-нови свещи,кабели,капачка,палец,сегменти,ревизия на главата,ревизия на моноинжекцията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)
На 21.05.2016 г. at 19:53, integrale45 написа:

Цитиране на предходно мнение!

Ми да ти кажа но байри няма никой,иначе сравнително добре ,но си мисля че по газта има какво да се желае,щото до сега винаги са ми правили настройката на усет и на ухо,а това не е нормално.Нали се променя и тайминг-а на запалване и там някви такива неща,не съм много в час ,за това искам да отида при някой който си знае работата да ми каже какво може да се направи.

 

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами на карбураторен двигател какви настройки очакваш да се направят?Правят се на слух и мирис.Другия вариант е да сложиш газов инжекцион,вече има и за карбураторни двигатели.Колата ще литне.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...