Jump to content

Ауди А4 1.9 ТДИ 131 к.с. - не пали


Recommended Posts

Добър ден колеги. Купих наскоро Ауди А4 1.9ТДИ 2001 година, но след последното ходене в сервиз за смяна на сегмени колата не иска да пали. Обяснявам точно какъв е проблема. Значи, ако бутна си пали и след това няма проблем с паленето.. всичко нормално, но като я оставя повече от 24 часа на паркинга и като се опитам да я запаля и неще.. странното е,че първия път пали, държи 2-3 секунди и гасне и като,че ли се задавя и след това върти, но не пали .. Търсих нещо по темата, но нищо не намерих. Ще се надявам някой,който го е имал тоя проблем да сподели идеи. Мерси!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Даи повече информация . Примерно като въртиш на стартер пишек от ауспуха излиза ли ? Как смениха сегментите майсторите , по главата кви гарнитури смениха ? Кажи на тандем помпата с коя гарнитура си ?С ламаринената или с другата ? На диагноза кво показва ? То и да изка да ти съдейства човек трябва да е на налучкване според мен .

Ти добре си търсил нещо по темата . Ма твоите симптоми са много страни . Така че .......твоята тема е първа .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Или ти гълта въздух в горивната система, или някоя подкачваща помпа не подкачва гориво. На мен нещо такова ми изглежда.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...