Jump to content

Китайска навигация


b0byo

Recommended Posts

Колеги някой  има ли опит с тези навигации, дайте впечатления дали да купувам 

Като качество на звук , картина, характеристиките.

http://www.aliexpress.com/item/Android-5-1-Quad-Core-1-6G-7-Inch-In-Dash-Car-DVD-Player-Audio-For/32643742333.html?spm=2114.10010108.1000013.3.rRrPht&scm=1007.13339.33317.0&pvid=c2778045-efa5-4e61-b9e1-f7039fa39146&tpp=1

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам такъв от 6 месеца и съм мн доволен :) Засега нямам никакви проблеми навигацията си бачка като е с последна актуализация,но аз го ползвам предимно за това песните да ми излизат с клипчета и нищо повече....

Според мен ако ще взимаш такава вече има по-нови навигации и много по-евтини.Търси да е с уиндолс не с андроид ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Единственото предимство на Win8 радиата от този тип е че се ботват много по-бързо, ако не са в стенд-бай режим. Андроидните модели не могат да са в стенд-бай режим повече от 2 часа, така че когато колата не е палена през последните 2 часа, Андроидното радио отнема около 35 секунди докато се ботне. През тези 35 секунди радиото показва една анимация на логото на Ауди, а единственото нещо което може да се използва е камерата за задно виждане.

 

Тези на Win8 се ботват доста по-бързо. Ако Андроидното е било в стенд-бай режим обаче се ботва за секунда. От друга страна обаче недостатъците на Win8 спрямо Андроид (става дума за таблетите) са многобройни и нямам време да ги дискутирам.

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...