Jump to content

Умна дюза АЕЛ


kickerbg

Recommended Posts

Здравейте! С колега от форума достигнахме до извода, че ми е заминала умната дюза. Купих си от друг колега въпроса ми е тъй като не обърнах внимание - трябва ли ми нещо по-специално като инструмент за да я сменя? Колата беше влязла в авариен режим, не вървеше. Грешката беше за умна дюза /lift sensor ако не с лъжа/. Не е кабела. След 2 дни обаче ми се наложи да карам колата пак като ходих да си взимам дюзата от колегата и не знайно как колата пак вървеше. Само дето много прекъсва. Пича от който взех дюзата я закачи и той да я погледне, имаше и грешка дебитомер, но ми каза преди това да сменя дюзата, можело от грешните стойности да вади грешка в дебитомера. Честно казано нямам влечение към ремонт на коли и не съм в час, но по това, което видях няма да е голяма философия да сменя въпросната дюза. Въпроса ми е да взимам ли по-специален инструмент от работилницата на работа или не. Шестограми нещо?

Sent from my IdeaTab A3000-H using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е кой знае какво.

Хубав шестограм с хубава дръжка и да може да влезе там.

 

Вземи си маркучи за обратната нафта за всеки случай.

 

И по-добре не откачай самите маркучи, че точно на умната са доста дебели щуцерите, ами го развии от винтчето и си остави твоето с щуцерите. Има един дихтунг там, да не го загубиш.

 

Купи си нов дихтунг за самата дюза долу, ако не - нагрей старото с горелка да почервенее.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...