Jump to content

kupih si Audi - kude da go zakaram da go pregledat?


near

Recommended Posts

Vijdali li ste v serviz kak se radvat na samo momi4e s razvalena kola :?:

Несъм виждал, но мога да си го представя (а моето въображение е богато) :roll:

Колата не си ли я огледал преди да я платиш?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз преди да я платя я закарах в един сервиз на бул."Европа". Там не ми обърнаха внимание на поличката и казаха реалните проблеми по колата + крайната сума без излишно надвишаване. След това ми я оправиха и съм доволна от свършената работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

sigurno zvu4i tupo, no ne znam kude ima serviz za Audi...Imam pe4elen opit sus servizite za BMW, sega dano s Audi-to da e po-dobre :lol:  

Vijdali li ste v serviz kak se radvat na samo momi4e s razvalena kola :?:

Само в Аутотехника или Юнитрейд за диагностики и прегледи.Части от тях не вземай....и за работа също са скъпи.И то не за друго ами защото имат служебни (за тестване) почти всички части за ауди.Това прави откриването на всякакви проблеми бързо и лесно и не рискуваш да смениш нещо, което не е за смяна :wink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такааааа, мойто мнение е че Юнитрейд са страшни леваци, колкото пъти съм вкарвал кола там, са я изкарвали на ГЪЗ!

Сервизи за Ауди... на този етап според мен не е правилно да се говори за сервизи за Ауди за БМВ и т.н. марки. В София има достатъчно сервизи които работят добре по добре познатите в България автомобили и няма да е проблем да ти прегледат колата, а ако се появят по-специфични проблеми, тогава вече може да търсиш специализирани сервизи.

Айде да започнем от там - кажи каква ти е колата и какво искаш да и се прегледа и ще измислим къде е добре да отидеш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде да започнем от там - кажи каква ти е колата и какво искаш да и се прегледа и ще измислим къде е добре да отидеш

Съдейки по сигнатурата на постингите и в друга тема, кара Audi A3 1.8 20V

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...