Jump to content

Проблем с отчитането на гориво


audi_fan

Recommended Posts

Колеги имам изключително странен проблем. Когато колата е запалена и седи на едно място след известно време стрелката на горивото пада до долу или пък не чак до долу, после може да се върне до горе и веднага пак да падне. Когато колата е в движение също се случва но доста по-рядко. Някой знае ли на какво се дължи тази повреда?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами нз дали ми пада чак до долу доста пъти ми се случва като видя че е на една чертичка над червеното изведнъж да отиде почти до средата на резервоара и си карам щастлив. ахаха Щот таман приготва пари за бензинче ама то като се "самозарежда" хахаах си ги запазвам.Кофти е като стане обратното от средата да падне изведнъж на червено :dance: но за радост не ми се е случваало до сега

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси колега. А имаш ли представа дали на А4 В5 капачката под която се намира поплавъка отново е под мокета в багажника и ако да как се маха мокета така, че да може да се сложи пак?

Мерси

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имах същия проблем с моята А4.Отварях го сигурно 10 пъти този резервоар.Поплавъка е закачен за една бяла щипка и се откача.Връзвах го,лепих го-нищо,покарам 10 мин.,1ува се удар отзад и пак се откача.Така и не разбрахме от какво се откача-видимо всичко изглеждаше ок.Накрая ми писна цаках 140м лева за нов поплавък- и работата заспа.

капачката на резервоара е отзад в багажника(на комбито,за седана не знам).За мокет да има не се сещам,май имаше черен стиропор

Редактирано от simbat
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имах същия проблем с моята А4.Отварях го сигурно 10 пъти този резервоар.Поплавъка е закачен за една бяла щипка и се откача.Връзвах го,лепих го-нищо,покарам 10 мин.,1ува се удар отзад и пак се откача.Така и не разбрахме от какво се откача-видимо всичко изглеждаше ок.Накрая ми писна цаках 140м лева за нов поплавък- и работата заспа.

капачката на резервоара е отзад в багажника(на комбито,за седана не знам).За мокет да има не се сещам,май имаше черен стиропор

Ами и моя проблем сигорно е същия. Аз имам друг поплавък (взех го от една морга). Дали ще мога да го смена сам? Лесно ли е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...как се маха мокета така, че да може да се сложи пак?

Странно , при мен мокета се маха с едно дръпване- нито е залепен нито нищо.

А иначе като отвиеш капака, поплавъка се сменя елементарно. Убеден съм , че ще се справиш.

ПС : Докато сменяш поплавъка , не дръж цигарата в устата. :hilezh:

Редактирано от zoro
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Странно , при мен мокета се маха с едно дръпване- нито е залепен нито нищо.

А иначе като отвиеш капака, поплавъка се сменя елементарно. Убеден съм , че ще се справиш.

ПС : Докато сменяш поплавъка , не дръж цигарата в устата. :angry:

хаха това с цигарата ще го запомня (добре че не пуша). Да бе аз сега се сетих, че то мокета си семаха без проблем нали отдолу е резервната :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...