Jump to content

Подмяна на Bose в ауди с3


StarDust

Recommended Posts

Здравейте. Колата е аиди с3 2001 година със заводското Bose. Искам да сменя буфера с някой по-мощен, защото баса ми е слаб. Въпрпса ми е: с какъв говорител мога да заменя оригиналния,за да има повече бас? Размера доколкото разбрах е 8 инча или 20см. Каква е максималната мощност,която може да храни фабричния усилвател? И някакви препоръки за говорител?

Или ако е възможно направо да сложа една 12-ка с усилвател,но как ще стане окабеляването.

Колата е с Audi Navigation Plus Rns-D

Редактирано от StarDust
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ти се дава някой лев отгоре,може да се направи с поръчкова кутия и едно басче 8-чка.

Аз съм така в А3-ката-правена кутия в калника с 8 инча басче Ground Zero с някакво усилвателче и баса е невероятен. По-късно ако искаш мога да ти покажа снимки как се е получило :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми е интересно как е станало. Оригиналния говорител е двунамотков и ми е интересно как се преправя инсталацията за стандартен и от къде е (и на каква цена) кутията. Снимки също биха били полезни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,не съм казал че е ползван оригиналния АМП.

В мойта А3-ка нямах задни говорители,басове и т.н.

Всичко си прекарах сам след което ми направиха поръчкова кутия за фабричното място в калника,един 8 инча бас говорител и някакъв усилвател. Еми клати се огледалото за задно виждане от това мъничко басче :))))

Скоро ще правя същата процедура с кутия и такъв бас в Ауди А4 B6 Avant,че фабрични суб не може изобщо да се сравнява с това Зеро!

12170565_1013791728641666_505194964_n.jpg.e7e1a9326bd94aeb65eaac665f828245.jpg

12316099_997063030357488_4813790752850933727_n.jpg.17bc4d5cecb2fe33efd6df086eb9dfa5.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 years later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...