Jump to content

Проблем с ел.стъклата на B4


curryngo

Recommended Posts

Колеги,имам проблем с предно дясно и задно дясно ел.стъкло.Не може да се управляват от конзолата на шофьорската.Има ли вариант да се обучат или проблема е в няква машинка

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия коли не подлежат на обучаване :) Провери буксите при бутоните на шофьорската врата, както и самите бутони. При мен като взех колата само един работеше като хората :) 

От бутоните на самите врати работят ли?

 

Редактирано от Sklepi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето това е Руская за да не питате какво значи! Аналоговая електоменаическая система!

Има девиаторно връзване. Погледни си бутона във врата, но ако този на задната, не е наред пак може да прави проблем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом и задно отказва има голяма вероятност да имаш прекъснат кабел в кабелния сноп на предната врата. При пантите ще видиш гумен шлаух в който са кабелите. От многото сгъвания може да се е скъсал някой.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен беше видимо скъсан. Конзолата е управляваща и снопа е от доста кабели. Огледай хубаво. Аванса на кабелите не е голям, но може да се издърпа така, че на сгъването да дойде здрав кабел.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 12 часа, Sklepi написа:

Тия коли не подлежат на обучаване :)

 

При тия коли има обучение, но на водача! Когато той е добре обучен, всичко тръгва и няма спиране!:zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...