Jump to content

Допълнителен нагревател проблем


roskata25

Recommended Posts

Привет ! Профилактично закачих колата на компютър , и ми излезе грешка в допълнителен нагревател. Колата е 1.9 тди 2004 година . Идеята ми е дали някой може да ме насочи за какво служи това нещо и дали се е сблъсквал с подобен проблем ? Благодаря предварително ! 

13654286_1243372002339781_4972730812477911310_n.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цяла тема има за него. Че даже и със стъпка по стъпка оправянето му. 

http://audibg.com/forum/index.php?/topic/179217-auxiliary-heater-element/#comment-2541514

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз ползвах търсачката през телефона ;)

 

За нищо. Успех в оправянето му. Бая разглабяне е да стигнеш до него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да разгледах подробното ти описание което е чудесно. Този нагревател има ли кабели минаващи през коша на двигателя ? Питам с мисълта, че преди време миха мотора на колата ( след миенето имах и друг проблем за който пуснах тема и ти отново се отзова ) и имах скъсани кабели на някой елементи, та мисълта ми е може ли ( ако има кабели в двигателния кош ) този нагревател и кабелите му евентуално да ги е сполетяло същото нещо ? Ако не, ще разглобявам и ще търся проблема в платката

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да има. Но 10 квадратов кабел ако си скъсал с пароструйка, значи и двигателя ти да е отнесен извън коша от нея :D . Лесно ще разбереш къде е проблемът. В темата е описано как му се пуска тест с компютър. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лесно ще провериш. махни кората под волана и по снимките ще се ориентираш къде са двата захранващи кабела (нарисувал съм на тях "+" и "-"). Замери плюсът. Ако го има, подготви се за голямото разглабяне.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • VBI locked this topic
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...