Jump to content

Aux или bluetooth на Q7


Golf-hater

Recommended Posts

Здравейте колеги, имам питане относно връзване на телефон към аудио системата на колата. Някой от вас правил ли е подобно нещо? И двата варианта ме устройват, идеята ми е да си пускам музика от youtube чрез телефона. Колата е 2007 s Bose, телефона е galaxy S5 (едва ли има значение). За поставянето на aux предполагам се сваля чейнджъра и се пускат допълнителни кабели, но след това настройва ли се нещо в медията на колата, какво трябва да си купя за инсталацията на aux? С bluetooth по-лесно ли е, какво се прави там? Изобщо всякаква инфо ще ми е от полза.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С Bluetooth  свързването на телефона с колата става доста лесно и удобно и не ти трябват никакви допълнителни модификации по колата. Трябва да влезеш в настроиките на колата и да активираш bluetooth-a като му задаваш и кода, с които ще свържеш мобилното устройство към колата. TEL->SETTINGS->Bluethooth settings-> BT pin. После от телефона си задаваш да ти е discoverable и ако всичко е наред би трябвало да те пита иазкаш ли да се свържеш с Ауди.

 

Не знам дали го обясних добре, затова ти давам и този клип да го видиш нагледно: https://www.youtube.com/watch?v=_d_Lm-vqsDw

 

За телефонни разговори качеството на звука е супер..за музика не съм пробвал. Сподели ти като пробваш

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за инфото колега, но не се получи. Следвах инструкциите, но устройствата не се откриват, а и в клипа човека обяснява, че тази схема работи само за телефонни разговори - за музика от телефона не става.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За музика няма да стане, само телефонни разговори

Ако искаш музика от телефона Това плюс bluetooth адаптер или директно телефона с кабел към АМI

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...