Jump to content

B&O прекъсване


Donov

Recommended Posts

Здравейте. Имам два въпроса. 

1. Имам B&O и от време на време прекъсва музиката все есно е надран диска но не е така защото това се получава и на радио и на флаш памет. Появява ми се символа за "mute" задраскания микрофон все едно аз съм го спрял и така ту прекъсва ту не. 

2. Имам в жабката изходи за телефони и флашка. Флашката някой път се свързва друг път не я отчита. Пробвах с много различни флашки но ефекта е същия. 

Моля помогнете какъв може да е проблема при двата въпроса като по важен е първия с првкъсванвто на колоните и дали изобщо е от колоните защото свирят всички без проблем. 

Благодаря ви

Редактирано от Donov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи всичко идва от усилвателя така ли?  Не раЗбирам и ще го закарам да го погледнат. А по въпроса с флашката нещо идей някакви?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 years later...
На 30.09.2016 г. at 1:15, Donov написа:

Здравейте. Имам два въпроса. 

1. Имам B&O и от време на време прекъсва музиката все есно е надран диска но не е така защото това се получава и на радио и на флаш памет. Появява ми се символа за "mute" задраскания микрофон все едно аз съм го спрял и така ту прекъсва ту не. 

2. Имам в жабката изходи за телефони и флашка. Флашката някой път се свързва друг път не я отчита. Пробвах с много различни флашки но ефекта е същия. 

Моля помогнете какъв може да е проблема при двата въпроса като по важен е първия с првкъсванвто на колоните и дали изобщо е от колоните защото свирят всички без проблем. 

Благодаря ви

 

Здравей , наскоро купих едно такова (А5) за сина ми и има сходен проблем :

На всеки 30 секунди прекъсва аудиото за около 3 секунди . Независимо какъв е източника . Прави го дори и 

при телефонен разговор през блутута .

Как се справи с проблема при теб ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей! Не се оправи, така го продадох. Беше преди години и нямам точен спомен но беше така до края. Съжалявам, че не мога да помогна 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 1.12.2023 г. at 9:45, Donov написа:

 

 

Благодаря за отговора  , ние да се сме живи и здрави .

Ще пробвам да му сменя фирмуера до последния .

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение, ползвай бутона "@"
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А на мен не ми работят двата големи високоговорителя във вратите всички други свирят. Здрави са ,а не работят не съм ровил за проблема , но ме съмнява усилвателят. Колата е 2013г. ако има значение. Мислех ,че са изключени от някаква настройка ,но уви не мога да ги пусна...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 1.12.2023 г. at 17:34, crash77 написа:

 

Усилвателят ще е. При мен стана същото след слагане на фолио на стъклата. После се зачетох че масово горят така, защото водата която пръскат за фолиото се изтича точно върху усилвателя.

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение, ползвай бутона "@"
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен стъклата не са затъмнявани понеже са фабрично затъмнени и не можи да е от вода. Гледах около усилвателя и самият него няма следи да е влизала вода .Ще го сваля и разглобя да видя какво става ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

От усилвателят излезе, беше изгорял чипа на крайното стъпало ;което захранва двата големи говорителя във вратите . Намерих с доста зор  оригинален, смених го и сега всичко е наред ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...