Jump to content

Audi 80 quattro Competition


Recommended Posts

До 1-2 месеца ще си купувам кола. Според вас заслужава ли си тая кола за тези пари?

http://home.mobile.de/SIDIeW-PF55L66T0.1NT...111111242150670

В момента имам обикновена Б4 2.0 и някак си са ми легнали на сърцето :D. Но 6000Е ми се виждат много за тази кола. Имам възможност да си взема и доста по-скъпа кола (А6), но все не мога да намеря подходящата (1.8ТКу + С-Лайн пакет). Сега попаднах на този "компетишън" и се чудя дали да го вземам.

Редактирано от gkirilov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лично според мен това са страшно много пари за компетишън.Ти тук в БГ можеш да си гу купиш до към 7000-9000 предполагам :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В този подфорум има една много хубава тема за душевните терзания на Вертер,която следва да прочетеш обезателно.За избора между стара и уникална и нова и по-обикновена.Компетишънът е почти уникална/само 2 500 екземпляра/ кола,с всички плюсове и минуси от това.Колата се отличава от обикновената Б4 със салона и външния вид.Истината е,че в България върви около 7 000-9 000 лв..Става въпрос за италиански екземпляри,със съответните плюсове и минуси.

Редактирано от Emillion
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 months later...

аз имам competition и за 6000лв съм му обявил цена да го продавам.пича да се не преебава да дава чак толкова мн пари...

P.S. нов внос е колата.мн е добра и бая се озориха доката ми я намерят толко евтина

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...