Jump to content

Проблеми с централно на А4 Б5 фейс


rusinginev

Recommended Posts

Здравейте!Имам нужда от малко помощ,ако е възможно,отностно проблем,за който виждам,че доста хора са се интересували,но точно моят случай никой не е описал!
  А именно,натискайки копчето на ключа да заключа или да отключа колата нищо не се случва,единственото,което чувам е моторчет она централното как вие в багажника 10-15 секунди и спира,другото което забелязвам е,че натискайки копчето за отключване вътре плафоните светват,а когато натиска копче за заключване следователно гаснат!Другото което се случва е,че на ключ отключвам само шофьорската врата,а останалите три ръчно отвътре!На фона на всичко това,обаче с багажника нямам проблеми,отключва се без проблем и на ключ и с дистанционното!!!Пишман станах вече с този проблем,моля,дайте някакъв съвет!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблема е ясен и супер чест. Проблема е в помпата на централното - вътре едни графитените щуротии се чупят и помпата вече не може да прави налягане/вакуум. Решение - смяна с работещи такова със същия парт номер. Може и друг, ама трябва да се гледа какво подържат модулите, защото има такива с аларма и такива без, с дистанционно управление и без, и т.н.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С две думи значи,сменям или цялата помпа или графитите в нея,не зная кое ще е по лесно за намиране,съмнява ме,че ще мога да сменя само графитите.... иначе комфорт модула работи с ключа на всички стъкла.

Редактирано от rusinginev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Става и със смяна на самото моторче.Аз съм с моторче от Голф 3,стават и от Ауди 80.Нужно е съвсем малко преправяне

П.П Не се опитвай да смениш само графита,че трудно се напасва и не изкарва дълго,пак се чупи.Стигнах до този извод след смяна на 3 централни

Редактирано от Nuriev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
На 8.12.2016 г. at 18:44, rusinginev написа:

С две думи значи,сменям или цялата помпа или графитите в нея,не зная кое ще е по лесно за намиране,съмнява ме,че ще мога да сменя само графитите.... иначе комфорт модула работи с ключа на всички стъкла.

аз имах тоя проблем .ходих при майстори - и се оказа че те искат да ми отрежат главата от краката обаче им покаах средния ,прочетох в форума много напътствия ,оказа се че проблема е в самата помпичка .отворих я вътре имаше едно графитно колелце счупено .намерих го точно за 5 кинта мисля че бе от голф ,на човека му дадох 10 лв от радост че реших проблема  щото майстора изкаше 160 лв .така ,че сменяй колелцето и се радвай на ycnexa

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...