Jump to content

Трудно въртене на волана


bobi1312

Recommended Posts

Здравейте някой може ли да каже от какво може волана да се върти по трудно.Майстор ми каза че няма течове от рейката но има лек луфт. Хидравличната помпа сълзи леко дали може да е от нея ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Проверихте ли маслото на хидравликата да не е намаляло.Защо не пробваш  със смяна на хидравлично масло и ако се оправи рециклираите или подменете хидравличната помпа

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай с обезвъздушаване първо. Палиш колата, отваряш капачката и на място въртиш пълен ляв-десен 4-5 пъти, намери сняг/лед ако можеш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами маслото си е до горе и скоро е сменяно като върта докрай ляв десен не се чува свирене само тропане но ми казаха че накрайниците са заминали но незнаят дали е от рейката или от помпата 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лагерчетата като здадът багажа започват да хруптят като въртиш волана. При мен след смяна на тампони и лагери, значително по-лесно започна да се върти воланът. И двата лагера ми бяха почти на сол. Не казвам, че проблемът е 100% от там, но много зависи колко трудно се върти воланът. Нека някой върти волана, а ти си сложи ръката от горе и виж дали от там идва проблемът.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...