Jump to content

Пружини


Recommended Posts

Здравейте, ще си купувам нови пружини и ми предлагат марката SUPLEX. Имате ли одзиви за тях? ... другия варянт е BOGE, ама те са минимум 50-60 лв по-скъпи... което не ми се вижда много рентабилно като инвестиция при условие че тези излязат читави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кога разбираш, че трябва да ги сменяш тия пружини?! .. и каква е разликата която очакваш да усетиш с новите? :wink: .. просто ми е интересно:lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Принципно знам, че едни пружини са за смиана когато почне да им личи по пръстените, че са се събирали един в друг...демек, че имат драскотини от добир помежду си.... при мене няма такова нещо... просто съм маниак... :wink: ... доста време карах с напълно разбито окачване и здали багажа амортесьори... и колата мекоказано скрибуца като сядам и ставам от нея... и тъйкато сменям абсолютно цялото окачване какво ще ги щадя и тези пружини... карам наред

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм с такива защото старите ми бяха омекнали и задницата беше увиснала. И аз като Audi V6 нямам никакви оплаквания и не мисля че си заслужава да се взема Boge като знам разликата в цената...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...