Jump to content

Радио иска код


Ivan2256

Recommended Posts

Здравейте колеги! Преди няколко дни баща ми се сдоби  със ауди а4 1.9 тди помпа дюза 2000г. Проблема е ,че радиото иска код а такъв нямаме.Има ли някаква възможност да се намери кода по някакъв начин.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми аз колега съм от нова загора и тука май нямаме такъв човек или поне аз незнам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата bsdnikolov спомена, до колкото си спомням в една тема (или повече от една) тема че си го е закупил от e-bay срещу около 14-15 лв. Май друг начин няма да се изкара този код. Все пак проверете документите включително сервизната книжка и всички карти и бележки с които сте закупили автомобила. Може да е записан някъде. По принцип от завода са го дали този код заедно с останалите документи на автомобила и сервизните документи както и инструкциите за експлоатация. За съжаление обаче много малко коли стигат до България с пълния си комплект оборудване :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Провери в ebay - пращаш номера на радиото и те ти пращат кода за разкодиране. Вече от няколко човека чувам, че така са действали и не са казали да са ги измамили. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

всеки който се занимава с радиотехника поставяне на аларми ремонт на сд плеери ще ти го рзкодира,все ще има някой в Нова Загора

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми поразпитах ама колкото и невероятно да звучи не намерих и утре ще ходя във СтараЗагора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намерих човек за радиото, пращаш му номера на радиото със 20 лева и ти намира кода веднага.Във моя случай снимах кода на радиото и му го пратих по вайбър,отидох до еконт да внеса парите снимах бележката със превода и нея също му я пратих а той веднага върна кода вкарах го и вече си слушам радио.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 8 months later...
На 2.02.2017 г. at 21:01, Ivan2256 написа:

Намерих човек за радиото, пращаш му номера на радиото със 20 лева и ти намира кода веднага.Във моя случай снимах кода на радиото и му го пратих по вайбър,отидох до еконт да внеса парите снимах бележката със превода и нея също му я пратих а той веднага върна кода вкарах го и вече си слушам радио.

Колега дай връзка с този човек ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 months later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...