Jump to content

Проблем с прозореца от към шофьорската страна


BiLLyBoY 1.9 TDİ

Recommended Posts

Здравейте колеги, днеска ми се появи проблем с прозореца от към шофьорската страна в движение отворих прозореца и не се затвори повече иначе бутоните на другите врати работят обаче на шофьорската врата бутоните не функционират не иска да се отвори и затвори всеки прозорец.После спрях да пробвам със ключа и пак неще после пробвах да ги сваля шофьорската страна пак не мръдна и задна дясна остана отворено и от вътре не се затваря може ли да е комфорт модула моля за помощ.....

Редактирано от netizen
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, BiLLyBoY 1.9 TDİ написа:

може ли да е комфорт модула

Може, но може и да са водачите на стъклото, както и кабелите в гофрето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблема е в комфорт модула отидох при един майстор сега ги върза само на контакт ще работят всичките стъкла както каза той май е направил конденз вътре и е от туй както при всеки друг.Майстора каза та потърся друг модул със същия код ако малко е различен да ли ще имам голям проблем

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Би ли споделил въпросния майстор какво точно е направил и малко снимков материял ако може да качиш. Някои неща не са чак толкова непоправими.

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз оставих колата там и като се върнах прибираше модула на мястото си и ми каза че е направил конденз нещо такова и опитал първо сус шкурка обаче само прозореца на шофьорската не се оправи каза например ако опитам със ключа от вънка другите 3 работят а моето не.Каза че го вързал направо обаче незнам точно къде не ги разбирам много тия работи и утре тръгвам за Германия няма да мога да дам снимков материал :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако имаш малко време, извади модула, огледай за студени спойки, ако има такива ги презапои и изчисти хубаво платката със спирт, или ако ти се намира изопропилов алкохол.

Ако не, като търсиш друг модул, номерата трябва да съвпадат, иначе може едно да работи, друго не.  

Редактирано от JusttRelaxx
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...