Jump to content

Retrofit седалки с памет


mishleto

Recommended Posts

Уравнение с много неизвестни се задава пред мен - купих си седалки от S5 тъй кто ми съвпадат по цвят, кожа и шевове ама това беше най-лесното !

Първо тъй като са с памет имат модули под седалките и не мога да ги подкарам тъй като оригинално + идва до копчето

IMG_6900.thumb.JPG.82554d79ce4ccb6e0c3eb

А от там отива във модула на седалката а от там се разпределя [emoji23][emoji23]

Така има ли някой по-наясно да ми вдъхне кураж дали ако си купя бутона за памет на седалките и прекарам ток то тях теЗи седалки ще заработят ?

IMG_6861.thumb.JPG.3d5e52ebde4842dd7c595

Вариант 2 е да разопаковам всички кабели от моторите - да ги хвана една едно място и да им давам + от бушон и да не се занимавам със памети и тъпотии !

И да ви се похваля - понеже са от двуврата кола куката на колана няма къде да я сложа! В смъсъл пластмасата я закрива и ще трябва побългаряване ... та филма ми е голям но ...

IMG_6855.thumb.JPG.35d61834bef22f0485f0a

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия копчета дават сигнал към някой модул, защото огледалата също сменят позиция от тях, а може и волана да си сменя. Това на S5 де.

 

В твоя случай трябва да разбереш дали между копчетата и модула под седалката има друг модул.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е толкова просто - бая кабеляк трябва се пусне между шоф.седалка, модула във вратата( трябва ти с номер 8E1 959 801), ключа за памет и таблото с бушоните. Мислех си я тази операция, че аз съм с ел седалки и ел огледала(само памет нямам) - трябва ми само модула под седалката, ама като видях колко кабел трябва да се тегли и се отказах..

Е тука е обяснено подробно ЦЪК

Sent from my XT1585 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дадох им 12в и работят - няма да влизам във филма много така че - през термо бушон ще си ги пусна да си бачкат само като ел.седалки !

Мерси все пак на участвалите

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 years later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...