Jump to content

Табло с фис


Ocb1914

Recommended Posts

Преди 1 час, Audi2027 написа:

Да,аз михах през тази модификация и мога да кажа,че си заслужава всеки левB) Единствено трябва да търсиш фис табло от МГ преди 2006г,заради помпата в резервоара както вече каза Пламен,а лостче може и фейсово н.р и след това всичко е Plug&Play и кодиране ;) За да те ориентирам ценово горе долу съм дал: Лостче-30лв,Табло 100лв,прекодиране на табло-100лв :) 

Благодаря ви,като всичко стане ще пиша вече ми стана ясно всичко.Уж.:?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Здравейте, от скоро съм собственик на Ауди А3 Спортбак 2005 година, искам и аз да си сложа ФИС, аз мога да си зема табло от А3 до 2007-8 година и няма да имам проблем при програмирането и лосче за чистачките нали ? Може ли да кажете във Варна кой може да свърши работата по-обучаването на модула?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Във Варна може да ползваш услугите на Иван от аутоелектроникс,Наско до автосалоните след Италмодулче или Тишо до Юни ауто.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря сега, остава само да кажете дали само табло от кола 2005-2008 и лосче ще свършат работа, към таблото трябва да има и кабел от бордовия дисплей нали ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, ще свършат (дизелово табло; лостче с бутони за управление на FIS).

 

Това за кабела не го разбрах. Не знам какъв кабел търсиш или как си представяш таблото  :nixweiss:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Под табло си мисля че разбирам цялото табло с оборотите със скороста и вече присъствието на дисплея на бордовия компютър и въпроса ми беше към таблото дали трябва да има и кабел който да е за захранването на бордовия дисплей понеже при мен най-вероятно такъв кабел ще липсва

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Не знам дали си представяш, че от таблото отзад излиза по кабелче с кабелна обувка накрая за всяка функция или секция..... 

Но ето как изглежда то отзад, без значение дали е с FIS или не:

gft0qv9.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...